Utajované magické recepty a rituály

Autor: Cunningham Scott

                                                                                    Hledat knihy od autora: Cunningham Scott,
Utajované magické recepty a rituály
Výrobce: Fontána
ISBN: 978-80-7651-183-5
Dostupnost: Na skladě
Cena: 438Kč 385Kč
Bez daně: 385Kč

Zdá se samozřejmé, že kaviár je potravinou pro lásku, ale trochu vanilky nebo máty také dokáže dělat zázraky! Houby vám začnou chutnat jako nikdy předtím, až zažijete jejich schopnost vyvolat intuici, a kousek celeru bude mít pro vás náhle jiný význam, protože rozvine vaši sexuální touhu a psychické vědomí.
Upřímně řečeno, každá věc ve vaší spížce se dá použít pro osobní proměnu. Začněte s artyčoky a pokračujte k fazolím nebo hroznovému želé – všechny potraviny mají zvláštní magickou energii, kterou můžete využít pro pozitivní výsledky. Tato encyklopedie magie potravin nabízí dvacet sedm oblíbených receptů Scotta Cunninghama. Najdete tu také magické jídelníčky zaměřené na víc než deset různých cílů – včetně lásky, ochrany, peněz a psychického uvědomění.
Scott Cunningham byl vysoce váženým učitelem a jedním z nejvýznamnějších členů hnutí Moderních řemesel. Během svého života napsal více než padesát knih – krásnou literaturu i literaturu faktu. Po dobu dvaceti let praktikoval elementární magii.

  • ISBN: 978-80-7651-183-5, EAN: 9788076511835
  • Originál: Cunningham’s Encyclopedia of Wicca in the Kitchen
  • Překlad:  Hornová Libuše
  • Popis: 1× kniha, brožovaná, 320 stran,14x20 cm
  • Rozměry: 14x20 cm
  • Rok vydání: 2023 (1. vydání)

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:
Valid XHTML 1.0 Strict Doporučujeme:Instalatér Brno:Instalatérské práceTopenářské práce: Instalace topení Instalace alarmů Brno: Alarm Brno
PSX